Piłkarze z Ołtaszyna uczestniczyli we Wrocławskiej Lidze Talentu

04 października 2021   |   Piłka nożna
pilkarze-z-oltaszyna-uczestniczyli-we-wroclawskiej-lidze-talentu

Ostatniej niedzieli drużyna WKS Śląska Wrocław r. 2013 z Ołtaszyn a uczestniczyła w silnie obsadzonej Wrocławskiej Lidze Talentu. Dzięki temu nasi młodzi podopieczni mieli okazję przyjrzeć się zawodnikom z przeciwnych drużyn oraz zobaczyć jaki poziom panuje w ich roczniku.

Udział rozpoczęliśmy od 2 wygranych lecz potem nastało rozluźnienie i już nie szło nam tak dobrze. Osiągnięte wyniki pozwoliły nam awansować do grupy srebrnej gdzie mogliśmy rozegrać kolejne spotkania i poszło nam podobnie jak w grupowych zmaganiach.

Na koniec turnieju nie było klasyfikacji drużyn lecz za to odbyło się losowanie nagród z loterii i rozdanie medali pamiątkowych. Podsumowując wciąż mamy problem z koncentracją i z zapamiętywaniem wykonywania pewnych czynności. Jednak jest też sporo plusów, strzelamy coraz więcej goli i częściej podnosimy głowy by zebrać informacje z boiska lub podpowiadamy sobie w trakcie meczu.

Pogoda tym razem dopisała i dzięki temu nastrój był bardziej piknikowy, zwłaszcza, że organizator zadbał o pieczone na grillu kiełbaski i inne przekąski. Do końca roku mamy w planach powalczyć o turnieje międzynarodowe jak i mecze z udziałem klubów z Ekstraklasy.

Dziękujemy rodzicom za opiekę podczas tak długiego turnieju i wsparcie w trakcie meczów