Liga PZSS

17 stycznia 2022   |   Strzelectwo
liga-pzss

Rozpoczęliśmy Nowy Rok od walki w Finale Ligii PZSS w strzelaniach pistoletowych i karabinowych. Był to również czas podsumowań, dlatego najlepsi  zawodnicy roku 2021 zostali uhonorowani pamiątkową statuetką, a także miała miejsce dekoracja w kategorii Klubowego Mistrza Polski za osiągnięcia w sezonie 2021.

W strzelaniach pistoletowych Finał Ligii zwyciężyła Zawisza Bydgoszcz, drugie miejsce zajął Dwór Grunwaldzki Poznań, a Śląsk Wrocław zajął trzecie miejsce.W strzelaniach karabinowych tryumfowała również drużyna z Zawiszy Bydgoszcz, drugie miejsce zajął klub TKS  LOK Tarnów, na najniższym stopniu podium stanął zespół z Kalibra Białystok, a tuż za podium znalazł się zespół ze Śląska Wrocław. W klasyfikacji klubowej w karabinie u nasz Klub uzyskał tytuł Klubowego Vice Mistrza Polski w strzelaniach do rzutków Śląsk Wrocław zajął 3 miejsce w Finale Ligii PZSS , natomiast zwyciężył w kategorii Klubowy Mistrz Polski.