1 Runda Pucharu Polski w strzelectwie

03 maja 2022   |   Strzelectwo
1-runda-pucharu-polski-w-strzelectwie

Za nami 1 Runda Pucharu Polski.Zawodnicy z naszego klubu stawali kilkukrotnie na podium podczas tych zawodów.

W pistolecie pneumatycznym MIX nasz duet w składzie Natalia Król i Szymon Wojtyna zwyciężył kwalifikacje, a następnie mecz o złoto. Natalia Król stanęła na najwyższym stopniu podium po zwycięstwie w finale pistoletu sportowego 30+30, a Szymon Wojtyna w finale pistoletu pneumatycznego wywalczył 2 miejsce. W strzelaniach karabinowych Julia Piotrowska zwyciężyła w karabinie dowolnym leżąc oraz zajęła 3 miejsce po walce w finale w karabinie dowolnym w trzech postawach.

Wspaniale zaprezentował się w kategorii juniorskiej Maciej Ogórek, który wywalczył 1 miejsce w strzelaniach finałowych w konkurencji karabin dowolny 3×20.Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom i Trenerom osiągniętych wyników, szczególnie Katarzynie Komorowskiej reprezentującej klub Społem Łódź, która ustanowiła nowy rekord Polski w karabinie pneumatycznym 633,7 pkt. oraz Danielowi Romańczykowi (Agat Złotoryja), który również pobił rekord Polski w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc uzyskując 630,9pkt.